سیستم همکاری در فروش دایان شاپ

پونام دانلود رایگان همه چیز از همه جا
پونام2016 MUSIC

دانلود رایگان

سیستم همکاری در فروش دایان شاپ

مجموعه دايان بعد از هشت سال فعاليت در زمينه تجارت الکترونيک و کسب تجارب در حال فراهم کردن مقدمات لازم براي رسيدن به هدف اصلي خود مي‌باشد. هدفي که از ابتداي شکل‌گيري مجموعه به دنبال آن بوده و آن چيزي نبوده است جز ” تبديل‌شدن به يک سيستم کسب درآمد جامع “. سيستمي که تمام نيازهاي يک وبمستر ايراني را در زمينه کسب درآمد تأمين کند. تمام روش‌هاي کسب درآمد در اين سيستم پيش‌بيني‌شده است و روش‌هاي جديد ديگري که در دنيا در حال استفاده بوده براي اولين بار توسط اين سيستم در ايران اجرا خواهد شد. هر وب‌سايت ايراني همانند يک رسانه مستقل بايد بتواند درامد زايي داشته باشد. ما به دنبال آن هستيم که متناسب با محتواي وب‌سايت شما فروشگاهي براي شما آماده کنيم. فروشگاهي که محصولاتي مرتبط با فعاليت وب‌سايت شما داشته باشد. هدف مجموعه دايان بر اين است که هر خانواده ايراني بتواند تمام کالاهاي موردنياز خود را از داخل فروشگاه تأمين کند. خريد محصول باکيفيت حق خريدار بوده و خواهد بود و دايان همان‌طور که از ابتدا تا اکنون اين را سرمشق کاري خود قرار داده ازاين‌پس نيز با جديت بيشتري اين مهم را دنبال خواهد کرد.

انتخاب نوع کسب و کار

شما مي‌توانيد متناسب با محتواي سايت خود هر يک از سيستم‌هاي همکاري درفروش و يا ساير سيستم‌هاي کسب درآمد را براي شروع کار انتخاب نماييد.

عضویت در سیستم

در سيستم کسب درآمد انتخاب ‌شده ثبت ‌نام کنيد. ذکر مشخصات صحيح باعث بهبود و تسريع در خدمات بهتر مجموعه به همکاران خواهد شد.

فروشگاه اختصاصی

قدم اول در سيستم‌هاي همکاري درفروش ايجاد يک فروشگاه اختصاصي است. شما مي‌توانيد با استفاده از زير دامنه‌هايي رايگان بر روي فروشگاه اصلي با خيالي آسوده فروش خود را آغاز کنيد.

تبلیغ فروشگاه و محصولات

براي تبليغات فروشگاه و محصولات خود مي‌توانيد از بنر ها و ساير کدهاي تبليغاتي استفاده نماييد. فروشي موفق را با تمرکز بر محصولاتي متناسب با محتواي سايت خود تجربه کنيد.

برای ثبت نام در سیستم همکاری در فروش دایان شاپ اینجا کلیک کنید.

دانلود رایگان

برچسب سایت
تاریخ ارسال : ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
نظرات شما درباره این ترانه


نام شما :    

ایمیل شما :


برترین اهنگها ( 7 روز گذشته )
دانلود آهنگ هاي جديد ( 30 روز گذشته )
موزیکهایی گلچین از آی آر فور موزیک
IR4MUSICپونام
Designed & Seo By moslem

پونام sitemap_index.xml
برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید